Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen në rrjetet sociale: “Ti je dashuria ime!”

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen në rrjetet sociale: “Ti je dashuria ime!”
December 05
16:44 2017

Pas kaq shumë kohësh, teksa përflitej për jetën e tij private, futbollisti i njohur Taulant Xhaka ka zyrtarizuar lidhjen e tij me bukuroshen, Arbnora.

Ka qenë vetë Xhaka ai që ka postuar një foto me partneren e tij në Instagram, ku shkruan: “Dashuri!”. Ndërkohë që të njejtën foto e ka postuar edhe vetë bukuroshja nga Zvicra.

Kjo është hera e parë që Taulanti poston foto me partneren e tij pas disa muajve, kur tregoi dhe emrin e saj, ama foto me të nuk kishte shfaqur.

Epo, ç’të themi tjetër veçse: Urime! /Blitz.al/

Loveee❤️ #Xhaka#Family#power#love @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Komento
Shperndaje