Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tapeti i kuq, ja si janë veshur këta të famshëm në herën e tyre të parë

May 09
10:56 2016

 

Tapeti i kuq është fjala më e lakuar e çdo eventi botëror që organizohet. Personazhet investojnë shumë në veshjen dhe pamjen e tyre, për të patur një paraqitje sa më dinjitoze gjatë parakalimit në tapet. Tashmë jemi mësuar të ndajmë në dy kategori, të veshurit më bukur dhe më keq të çdo eventi, por a e keni menduar ndonjëherë se çfarë kanë veshur gjatë parakalimit, për herë të parë, në tapet të kuq, këta emra që lakohen pothuajse në çdo event? E mbani mend se çfarë ka veshur Angelina Jolie, Madona, Scarlet Johanson e të tjerë  në paraqitjen e tyre të parë? Për më shumë informacion, shfletoni galerinë e mësipërme.

Shperndaje