Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tapeti i kuq i “Met Gala”-s. Ja parakalimi i yjeve

Tapeti i kuq i “Met Gala”-s. Ja parakalimi i yjeve
May 03
11:44 2016

 

“Met Gala” ka qenë kryefjala e mediave botërore mbrëmjen e djeshme. Ideja kryesore e këtij viti, “Fashion in the age of technology” ka bërë që të gjithë yjet t’i përshtaten asaj, duke u shfaqur sa më në temë me veshje nga më marramendëset e të një stili “high-tech”. Tapeti i kuq, një nga momentet më të rëndësishme të “Met Gala”, ka pritur yjet me paraqitje nga më të ndryshmet. Për të parë disa nga momentet më të bukura të tapetit të kuq, me fustanin super të gjatë  të Katy Perry-t, Kardashian-et seksi, Gigi Hadid dhe  Zayn e shumë emrat të tjerë  shihni videon bashkangjitur.

 

Shperndaje