Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tani mund të vendosni baste për… marrëdhëniet e Taylor Swift

Tani mund të vendosni baste për… marrëdhëniet e Taylor Swift
June 23
14:01 2016

Ndarjet e Taylor Swift me të dashurit e saj janë bërë kaq të shpeshta dhe të shpejta saqë njerëzit jo vetëm nuk i marrin më seriozisht marrëdhëniet e Taylor, por vënë edhe baste.

Kjo gjë është parë në Kinë, ku një kompani bastesh ka filluar të vërë në lojë lidhjen e këngëtares me aktorin britanik, Tom Hiddleston. Aty, njerëz të ndryshëm mund të shkojnë dhe të thonë se sa mund të zgjasë marrëdhënia e Taylor Swift me Tom Hiddleston dhe mund të marrin një çmim të majmë. Në fillim ata duhet të paguajnë 300 yen dhe sa më pranë “afatit” të jenë, aq më shumë rritet çmimi që do të marrin.

Mund të dyfishohet, mund të trefishohet…nuk i dihet!

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje