Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Takimi mes grave “të rrezikshme”! Alketa Vejsiu, foto me këngëtaren me famë ndërkombëtare…

Takimi mes grave “të rrezikshme”! Alketa Vejsiu, foto me këngëtaren me famë ndërkombëtare…
September 13
11:26 2017

Këngëtarja e njohur Ariana Grande e filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt 2017 dhe do ta vazhdojë deri në fund të shtatorit.

Pjesë e këtij turi duket se është bërë edhe moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu, e cila ka pasur fatin të takojë Ariana-n nga afër e veç kësaj të bëjë edhe një foto kujtimi me të.

Sot, Alketa ka publikuar foton në Instagram e bashkangjitur me të shkruan:

“Me Ariana Grande-n, fenomenin e jashtëzakonshëm. Unë e kam takuar atë gjatë turit “Dangerous Women” dhe është një eksperiencë shumë e mirë”.

Sigurisht që ky do të jetë një kujtim shumë i veçantë për moderatoren dhe pas këtij takimi, mund të themi se janë bashkuar gratë e “rrezikshme”! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje