Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Surprizojnë Blunt dhe Real One: “Ku ka si Tirona lali, ku ka si Prishtina”

Surprizojnë Blunt dhe Real One: “Ku ka si Tirona lali, ku ka si Prishtina”
January 05
18:01 2018

Vetëm pak më parë dyshja e njohur Blunt dhe Real One kanë publikuar këngën e tyre më të re me titull “TR-PR”.

Zakonisht djemtë na kanë prezantuar me emra të ndryshëm si Shota, Suzi etj dhe sigurisht nuk mund të mungonin as këtë herë. Haki është emri që dëgjojmë së tepërti në këtë këngë. Nuk mund të mungojnë as pasthirrmat e ndryshme që i bëjnë këngët e tyre më të veçanta. Me një stili unik ata kanë zgjedhur vendje të thjeshta për ta realizuar këtë këngë.

E sigurt që “TR-PR” do të kthehet në refrenin e ditëve tuaja, për më shumë ndiqni klipin më poshtë:

 

 

Share