Blitz

 Breaking News

Surprizë! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar

Surprizë! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar
August 13
08:49 2019

Reperi shqiptar S4MM  ka qenë në qendër të vëmendjes pas sherrit me Feron i cili mori përmasa shumë të mëdha. Por sot ai ka tërhequr vëmendjen e mediave me diçka tjetër: me jetën e tij private.

Prive ka zbuluar se S4MM është në një lidhje me Filis Ismaili, e cila deri më tani ishte një emër i panjohur për publikun dhe thuhet se jeton në Zvicër. Gjithësesi këtë aludim e përforcojnë edhe postimet e tyre në Instagram që janë bërë nga të njëjtat destinacione.

Madje në një prej videove të Filis shihet në sfond S4MM dhe ajo shkruan se është e dashuruar. Epo urime!/blitz.al

Share