Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Surpriza e radhës: Këtë sezon Arbana ‘do të bëjë të lumtur’ edhe babanë e saj 

Surpriza e radhës: Këtë sezon Arbana ‘do të bëjë të lumtur’ edhe babanë e saj 
October 17
21:04 2017

Siç kemi kuptuar prej postimeve në Instagram, Arbana dhe skuadra e saj e ‘Dua të të bëj të lumtur’ është duke udhëtuar në të gjithë trojet shqiptare për të gjetur historitë që do të prekin të gjithë teleshikuesit edhe sezonin e ardhshëm.

Pak minuta më parë, moderatorja ka postuar një foto me të atin direkt e nga Maqellara, fshat i Dibrës ku siç duket ka lidhje me origjinën e saj. Vetë Arbana ka thënë se të atin e saj vendosi të bëjë të lumtur në Maqellarë.

Tani mbetet vetëm të shohim se çfarë surprize ka rezervuar ajo, ne mezi po presim! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje