Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Surpriza e Fjollës për 1-vjetorin e Alayah-s

August 12
10:11 2016

Vajza e vogël e Fjolla Morinës, Alayah, festoi mbrëmë njëvjetorin e lindjes. Këngëtarja ka vendosur t’i organizojë  një festë madhështore vogëlushes ku kanë marrë pjesë shumë miq e familjarë.

Ngjyra rozë dhe ngjyra e arit duket se mbizotërojnë kudo. Ajo është kujdesur për çdo gjë deri në detaj, duke filluar nga veshjet e deri tek ambienti. Që në momentet e para të festimeve, Fjolla ka ndarë disa fragmente me miqtë e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja duket shumë e lumtur dhe entuziaste pranë njerëzve  të dashur. I urojmë Alayah-s së vogël edhe 100 vite të lumtura./Blitz.al/

Shperndaje