Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Surpriza e Bleonës për Krishtlindje qenka një bebush!

Surpriza e Bleonës për Krishtlindje qenka një bebush!
December 25
09:47 2017

Sot kudo në botë festohen Krishtlindjet dhe në çdo shtëpi mbizotëron atmosfera e festave. Në rrjete sociale kanë vërshuar urime nga personazhet e njohura të ekranit.

Dikush uron përmes një përqafimi bashkëhshortor Krishtlindjet e një tjetër nën atmosferën e një tavoline të shtruar.

Urimi i Bleona Qeretit  mund të themi se është ndryshe nga gjithë të tjerët. Këngëtarja ka pozuar përballë aparatit për t’u uruar të gjithëve Krishtlindjet me një bebush në duar.

Surpriza e Bleonës për Krishtlindje qenka një bebush! Prej kohësh këngëtarja e njohur ka shprehur dëshirën për t’u bërë nënë edhe pse mendon se nuk është ende koha e duhur. Pak javë më parë ajo demostroi publikisht procesin e ngrirjes së vezoreve për të patur mundësi të sjellë në jetë një fëmijë edhe në një moshë më të madhe Ndoshta Bleona po na paralajmëron se vitin e ardhshëm do të bëhet me fëmijë? /Blitz.al/

Komento
Shperndaje