Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sulmohet seksualisht vajza në koncertin e Selena Gomez

Sulmohet seksualisht vajza në koncertin e Selena Gomez
August 27
09:27 2016

Një fanse e Selena Gomez është sulmuar seksualisht nga një djalë në koncertin e Gomez në Melbourne. Autoritet kanë siguruar një fotot të të dyshuarit dhe e kanë akuzuar atë për abuzim ndaj të miturve.

Selena Gomez ka shumë fansa por  shumica prej tyre janë vajzat adoleshente. Këngëtarja është shumë e afërt me fansat dhe kujdeset për ta por ky ka qenë një rast aspak i këndshëm. Selena nuk ka reaguar akoma për këtë incident./Blitz.al/

Shperndaje