Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Suada Sherifi sjell në jetë fëmijën e parë

September 15
17:07 2016

Ditën e sotme, ish-miss Shqipëria, Suada Sherifi, ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë. Lajmin e lindjes së foshnjës, Suada e ka dhënë nëpërmjet disa postimeve në Snapchat.

Fillimisht ajo ka postuar një foto të një buqete të madhe me lule. Ndërsa në një tjetër foto të dhomës së spitalit ajo shkruan: “Falënderoj Zotin që sot më bekoi me një vajzë!” Një jetë e re për Suadën sapo ka filluar.

I urojmë jetë të gjatë vogëlushes dhe  sa më shumë lumturi Suadës, e cila sapo filloi eksperiencën si një nënë e re./Blitz.al/

 

Shperndaje