Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Suada Sherifi, edhe shtatzënë në ‘superformë’!

July 14
19:53 2016

Të mbash në bark një fëmijë që do të vijë në jetë shumë shpejt është një motiv lumturie për shumë nëna, por jo të gjitha janë ‘të afta’ të rrezatojnë në 6-mujorin e shtatzanisë… si Suada Sherifit!

Ish-Miss Shqipëria ka postuar në profilin e saj në Instagram disa fotografi me bikini, më e bukur dhe në formë se kurrë, edhe pse me “bark të fryrë”.

Duket pra se sporti i basketbollit, të cilin e ka ushtruar për shumë vite, ka ndikuar jo pak në trupin e saj.

Ajo shfaqet e lumtur dhe në formë, si për t’i treguar ndjekësve të saj se po e kalon më së miri këtë periudhë të jetës.

Etiketimet
Shperndaje