Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stresi tregon mbështetjen për Donald Trump, e krahason me politikanin e njohur shqiptar

Stresi tregon mbështetjen për Donald Trump, e krahason me politikanin e njohur shqiptar
November 10
10:40 2016

Reperi Stresi vazhdimisht në postimet e tij në rrjete sociale tregon edhe për bindjet politike që ka përpos postimeve lidhur me karrierën e tij.

Nisur nga gara presidenciale në SHBA dhe fitoja e Donald Trump, Stresi ka postuar një fotografi ku shfaqet ky i fundit me simbolin e dy gishtave. Aty përbri ai ka vendosur edhe një fotografi të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili është në të njëjtin pozicion si Donald Trump.

stresi

“Partia Demokratike ka këtë simbol, po ju të tjerët çfarë keni, lulet e komunizmit si shenjë të partisë?” – ka shkruar Stresi duke uruar gjithashtu Donald Trump-in për fitoren.

Theksojmë se Stresi e ka pranuar gjithnjë publikisht përkrahjen e tij për Partinë Demokratike. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje