Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stresi tradhton Lambon, ka një tjetër makinë të preferuar

Stresi tradhton Lambon, ka një tjetër makinë të preferuar
October 26
22:34 2016

Reperi Stresi ka postuar në Instagram-in e tij një foto me Ghetto Geasy.

Stresi dhe Gheto janë miq të vjetër, pasi më parë edhe Stresi ka qenë pjesë e labelit Babastars.

Në foton e postuar në Instagram, Gheto dhe Stresi janë mbështetur në një makinë tepër luksoze.

Mesa duket, Stresi paska ndërruar preferencat, nga Lambo tek Audi R8, pasi edhe në foton me Getoarin shkruan: “bb4 Babastars, Stresinjo for life. Ç’a të thotë vëllai yt – R8″. Kohët e fundit Stresi është bërë mjaft aktiv në rrjetet sociale duke postuar foto luksi, ndërsa ka paralajmëruar edhe klipin e tij të ri./Blitz.al/

14872451_999163690212469_811436718_n

 

Shperndaje