Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stresi: Pi hashash çdo ditë

Stresi: Pi hashash çdo ditë
October 15
21:07 2016

Këtë javë, në emisionin “Thumb” me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, ka qenë i ftuar reperi i njohur Stresi. Ai është prezantuar si “Arkimed Lushaj, djalë i mirë”, ndryshe nga “Stresi, djali i keq” që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Pavarësisht imazhit të djalit të mirë që ka treguar, kur bëhet fjalë për lëndët narkotike ai nuk ka hezituar të thotë të vërtetën.

Stresi është pyetur nga gazetarja në qoftë se konsumon alkool dhe Canabis sattiva.

“Alkool pi shumë rrallë, mund të them vetëm kur dal në fundjavë, por nuk e konsumoj shumë. Hashash pi çdo ditë”,- ka thënë ai duke qeshur./Blitz.al/

Shperndaje