Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stresi ka një urim të veçantë nga burgu: “Megjithëse nuk jam pranë teje…”

Stresi ka një urim të veçantë nga burgu: “Megjithëse nuk jam pranë teje…”
December 07
11:01 2018

Kanë kaluar 2 muaj tashmë që nga arrestimi i reperit të njohur shqiptar Stresi Ai akuzohet për trafik droge dhe armë mbajtje pa leje.

Por pavarësisht se ndodhet pas hekurave ai gjen  mundësi që shgpeshherë të postojë në profilin e tij në INstagram.

Ai duke qenë se nuk kishte mundësi të përformonte këngën e tij LIVE nga Pallati i Kongreseve e kështu të uronte mamanë e tij që kishte ditëlindjen vendosi që ta bënte këtë me anë të një dedikimi në Instagram. Me një pjesë nga kënga të cilën ia dedokoi pikërisht nënë së tij “Të du Mom” reperi shkruan:

“E shtrenjta ime mom, gëzuar ditëlindjen! Megjithëse nuk jam pranë teje sot fizikisht, me shpirt më ke gjithmonë pranë, ti e di që je dashuria ime më e madhe që unë kam”.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje