Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stresi ia beson vetëm kësaj estetisteje imazhin e tij…

Stresi ia beson vetëm kësaj estetisteje imazhin e tij…
March 31
18:35 2017

Të gjithë e dimë marrëdhënien e fortë që ka Stresi me nënën e tij, por që ajo të ishte edhe estetistja e tij personale këtë nuk na e kishte marrë kurrë mendja.

Vetëm pak minuta më parë, reperi ka postuar një foto në rrjetet sociale, duke u trajtuar përpara “Zonë e Lirë”, ku do të jetë një nga personazhet e Arian Çanit.

“Sot ka marrë në dorë trajtimin tim para se të mbërrij në “Zonë e Lirë”… E kush tjetër përveç nënës”, – shkruan reperi bashkangjitur fotos. Dhe duke qenë se në këtë trajtim ka edhe shumë dashuri brenda, Stresinjo do duket shumë i bukur sonte në program./Blitz.al

Sot e ka marre ne dore trajtimin tim para se te mberrij ne zon e lire … e kush tjeter pervec Nenes

A post shared by Mos u Dorzo ?? new ? (@stresi) on

Komento
Shperndaje