Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stresi flet për sherrin mes Cozman dhe Noizy-t

Stresi flet për sherrin mes Cozman dhe Noizy-t
September 13
21:41 2016

Sherri midis dy reperave, Cozman dhe Noizy ka ngjallur reagime të shumta në rrjet nga personazhe të ndryshme.

Një nga këto personazhe është edhe Stresi, i cili ka postuar një status në Instagramin e tij personal, ku shkruan: ““Për hajër o Ylber Abullahu [Cozman] ata janë mësuar duke u rrahur… R.I.P O pussy boy ku ju mbetën 30 vetat apo 90-ët hahahaahahah hahahahahaha hahahaahahahahahah hahahahahahaahahahahahahahahah sa kam qeshur me lot kështu është kur bën sikur ke kapur qiellin me dorë”.

Stresi njihet për konfliktet dhe marrëdhëniet e ashpra me Noizy-n, prandaj ky status nuk është ndonjë çudi.

Komento
Shperndaje