Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stilistja e njohur u jep shuplakë vipave shqiptarë: “Shumica e këtyre shkojnë në palester sikur ikin në event”

February 12
20:50 2018

 

Pjesë e eventit në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës ishte stilistja e njohur, Stela Sallaku.

Ndër të tjera, Stela është treguar mjaft e drejtpërdrejtë dhe mjaft “e egër” me personazhet shqiptarë që shkojnë në palestër, të veshur në mënyrë të papërshtatshme.

“Shumica e personazheve vishen për palestër sikur po shkojnë në ndonjë event”, – u shpreh Stela.

Epo, besojmë se pas kësaj personazhet do të fillojnë të vishen pak më natyrshëm kur shkojnë në palestër. /Blitz.al/

Komento

Shperndaje