Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stilistët me famë botërore, sytë nga Lori Hoxha

Stilistët me famë botërore, sytë nga Lori Hoxha
January 08
18:09 2017

Lori Hoxha ka një stil shumë të veçantë dhe gjithmonë është kujdesur deri në detaj për veshjet dhe pamjen e saj.

Stilin e saj nuk e kanë anashkaluar as disa prej stilistëve me famë botërore. Para pak ditësh stilistja e njohur  Elisabetta Franchi ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto të Lorit gjatë 15 vjetorit të Digitalb.

Por nuk mbaron këtu! Pak më parë Lori ka postuar në llogarinë e saj një foto, ku si çdo ditë tregon look-un e saj. E pikërisht në këtë foto themeluesi i Dolce & Gabbana, Stefano Gabbana i ka komentuar asaj disa emoji zemra.

Duket se Lori Hoxha është “nën vëzhgim” nga stilistët më në zë, të cilëve ju pëlqen look-u i kuruar i saj./Blitz.al/
elis

lori

 

 

Komento
Shperndaje