Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stili i çuditshëm i Selena Gomez, për shopping me pizhame

Stili i çuditshëm i Selena Gomez, për shopping me pizhame
December 04
09:18 2016

Selena Gomez me të vërtetë që di të surprizojë. Pizhamet në publik padyshim tregojnë guxim dhe vetëbesim, megjithatë duhet thënë se këngëtarja e njohur ia ka dalë më së miri të lërë përshtypje pozitive edhe me rrobat e gjumit.

Këngëtarja e “Kll ‘EM With Kindness” mbrëmjen e së premtes ka dalë në Santa Monica për të bërë pazar dhe për të ngrënë darkë e veshur me pizhame dhe me taka të larta. Kombinim i çuditshëm mendoni?  Në fakt, Selena dukej shumë bukur edhe me rrobat e gjumit, këpucët e larta dhe buzët e kuqe. Këngëtarja edhe më parë është shfaqur me stile veshjesh të çuditshme dhe të pazakonta në rrugë./Blitz.al/

selena2 selena1

Komento
Shperndaje