Blitz

 Breaking News

Stil dhe elegancë, personazhet shqiptarë në eventin “Oda”

Stil dhe elegancë, personazhet shqiptarë në eventin “Oda”
December 16
10:22 2018

“Oda” ishte eventi i zhvilluar në kryeqytet për të nderuar personazhë të ndryshëm shqiptarë për kontributin e tyre në botë. Organizohej nga Agnesa Hadërgjonaj dhe Ketrina Jarazi dhe kryefjala e Pallatit të Brigadave ishte stil dhe elegancë.

E zeza nuk mungoi, sidomos e përshtatur aq mirë në kostumet e vajzave. Teminat dhe thekët si disa nga trendet e dimrit ishin gjithashtu aty të sjella siç duhet nga personazhet VIP. Na duhej vetëm pak orë dhe Instagrami u mbush me fotot e eventit, dhe kështu ne mësuam se kush ishte dhe çfarë veshi.

View this post on Instagram

O|D|A 👐🏽 #oda

A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on

View this post on Instagram

Stay classy, sassy and a little bad assy 😜 #OdaShqiptare

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

View this post on Instagram

#ODA @evadibra @fanialiko @frederikaartimartesor

A post shared by EVI RECI (@evireci) on

Share