Blitz

 Breaking News

Sonte, Nora Istrefi e prekshme nga të gjithë

Sonte, Nora Istrefi e prekshme nga të gjithë
June 18
17:25 2016

Keni dëshiruar gjithmonë të shihni Norën teksa këndon “Sa t’kom dasht” apo hite tjera live? Sonte e keni këtë mundësi për ta ndjekur, jo në një club por në një koncert në “Sheshin Italia”.

MotoFest ju jep sonte mundësinë të shijoni, jo vetëm muzikë të mirë dhe pije, por edhe një performancë live të këngëtares kosovare.

Në “Sheshin Italia”, në orën 19.00, përveç Nora Isrefit, do t’ju presin edhe një paradë motorash, grupe rock-u, këngëtarë të ndryshëm si dhe një spektakël i drejtuar nga Fatma Haxhialiu.

Mbrëmë, “mini-festivali” rezultoi të ishte një spektakël i vërtetë, prandaj nata e dytë do të jetë për të mos u humbur.

 

 

Tags
Share