Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Soni Malaj: “Turp që keqinformoni publikun!”

Soni Malaj: “Turp që keqinformoni publikun!”
May 12
19:18 2016

Tepër e revoltuar është shfaqur këngëtarja Soni Malaj në profilin e saj në Instagram.

Në një postim të bërë vetëm para pak minutash, ajo ka akuzuar një faqe në Instagram se keqinformon publikun në krahasimin e dy fotove të Sonit për të treguar ndërhyrjet e saj në fytyrë.

Në fakt, Soni komenton se origjinalen e fotos së parë, që ajo mendon se është ndryshuar qëllimisht, e ka ende në profilin e saj.

Ç’është e vërteta, mënyra e re “Para dhe pas” e të vënit në lojë personazhet publike shpesh ka rënë pre e manipulimeve të ngjashme me rastin e sipërpërmendur.

 

!

@soni_malaj Omggg ?? Throwback

A photo posted by V.I.P Shqiptar?? (@vipat.bad) on

Etiketimet
Shperndaje