Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Soni Malaj më e lumtur se kurrë për miken e saj, Elia Zaharia

Soni Malaj më e lumtur se kurrë për miken e saj, Elia Zaharia
October 08
16:53 2016

Një nga anëtaret e grupit të njohur të fundviteve ’90 “Spirit Voice”, Elia Zaharia, sot është martuar me trashëgimtarin e fronit shqiptar, Princin Leka Zogu II.

Edhe pse grupi u nda dhe secila nga anëtaret iu përkushtua karrierës në fusha të ndryshme, sot, pas gjithë atyre viteve, duket se asgjë nuk ka ndryshuar mes vajzave.

E pranishme në ceremoninë mbretërore ishte edhe Soni Malaj, ish-lidere e “Spirit Voice”, e cila ka postuar në Instagram disa foto nga dasma e mikes së saj, ku shkruan: “Shumë e lumtur për ty mikja ime. Të trashëgohesh dhe qofsh përjetë e lumtur me princin tënd Elia Zaharia!”

Edhe ne i bashkohemi urimeve të Sonit për miken e saj, Elia Zaharia, tashmë Princeshë Elia. /Blitz.al/

#albanianroyalwedding

A photo posted by S🔴N☝🏻 ♏️A💪🏻AJ ☀️ (@soni_malaj) on

#albanianroyalwedding Shume e lumtur per ty mikja ime.Te trashegohesh dhe qofsh perjete e lumtur me princin tend 😘 @elia.zaharia

A photo posted by S🔴N☝🏻 ♏️A💪🏻AJ ☀️ (@soni_malaj) on

Shperndaje