Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Soni Malaj feston ditëlindjen, ja disa prej dhuratave që mori

Soni Malaj feston ditëlindjen, ja disa prej dhuratave që mori
October 23
20:31 2016

Soni Malaj ka festuar 35-vjetorin e lindjes. Fillimisht asaj iu rezervua një surprizë nga stafi i saj teksa po performonte në skenë. Përmes postimeve në Instagram, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit tortën e ditëlindjes dhe momente nga “prapaskenat” e kësaj dite të veçantë.

E nuk kishin si të mungonin lulet për Sonin. Ka qenë këngëtarja Eneda Tarifa, e cila i ka dhuruar mikeshës së saj një tufë me lule me mbishkrimin: “Sonit, me shumë dashuri nga Eneda”.

Kujtojmë se Eneda Tarifa është tekstshkruesja e këngës më të re me të cilën këngëtarja Soni Malaj do të konkurrojë në “Kënga magjike”,  e cila titullohet “Për vete më mbaj”. /Blitz.al/

soni1

soni2

Etiketimet
Shperndaje