Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sofia “tradhton” Çanin me…

Sofia “tradhton” Çanin me…
June 11
17:50 2016

Është folur e përfolur nëpër media për Sofinë e re të emisionit të së premtes mbrëma “Zonë e Lirë”.

“Iku këtej, erdhi andej”, por përsëri e shihnim përkrah Çanit në emision. Por sot Sofia, mesa duket, ka vendosur të lëvizë me të vërtetë.

Ajo është shfaqur në videoklipin e Antre dhe Marko, të titulluar “Hap pas Hapi” dhe mund të themi se duket mëse në formë.

Paraqitja e Andiona Dobit, Sofisë së re, në klipin e Antresë vjen pas lajmeve se ajo do të largohet nga formati këtë verë për të udhëtuar drejt Italisë, për t’u bërë modele e një prej agjencive të modës në Milano.

Po ç’bëni kështu vajza? A lihet Çani vetëm?!

 

Etiketimet
Shperndaje