Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

SnapChat-i “kopjon” Orgesa Zaimin

SnapChat-i “kopjon” Orgesa Zaimin
August 22
16:18 2016

Risitë më të bukura të SnapChat-tit janë padyshim filtrat e llojeve të ndryshme.

Së fundmi, është “filtri” i shalqirit ai që po dominon rrjetin më të ri social. Persona të ndryshëm shkrepin foto dhe filmojnë video sikur kanë një kapele prej shalqiri.

Por, këtë “filtër” e paska krijuar dikush tjetër para SnapChat-it.

Orgesa Zaimi ka postuar para pak minutash një kolazh fotosh, ku shfaqet me shalqi (të vërtetë) në kokë dhe shkruan: “Para se të ekzistonte filtri i Snapchat-it, kjo koke bostani u shpik nga ‘Luga e Argjendtë’, e cila pasi e pastroi dhe e preu mirë e mirë ma vuri në kokë dhe realizuam foto…”

“Ehhhh Shqipëria ka talente #InFoodWeTrust (Ne besojmë tek ushqimi)”, – e mbyll postimin e saj këngëtarja dhe moderatorja.

 

 

Shperndaje