Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

SkySport: “Shqipëria fitoi Kampionatin Europian të bukurisë”

SkySport: “Shqipëria fitoi Kampionatin Europian të bukurisë”
June 25
18:12 2016

 

Gjatë ndeshjeve të Shqipërisë në Kampionatin Europian ka pasur mjaft komente si për lojën, edhe për tifozët. Vajzat shqiptare, tifoze në stadium, kanë bërë mjaft bujë në media dhe portale të ndryshme. Përveç lojës në fushë, tifozet seksi janë komentuar gjatë për pamjen e tyre. Një ndër këto tifoze ka qenë edhe Rike Roci.

Rike dhe shoqja e saj, Irid, kanë qenë në stadium për të parë ndeshjet dhe prezenca e tyre nuk mund të lihej pa u vënë re. Së fundmi edhe SkySport ka shkruar për to. SkySport ka postuar një foto të Rikes në plazh dhe shkruan: “Shqipëria fitoi Kampionatin Europian të bukurisë”.

sky

Etiketimet
Vip
Shperndaje