Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Siena Miller në takim me drejtorin e “Foxcatcher”

Siena Miller në takim me drejtorin e “Foxcatcher”
September 16
13:07 2016

Siena Miller është kapur nga paparacët  duke dalë me drejtorin e saj të “Foxcatcher”, Bennett Miller.

Ata janë duke shprehur dashurinë e tyre dhe janë parë shpesh duke ndjekur ndeshjet e tenisit. Siena dhe Bennett janë parë në ndeshjet e turneut të Wimbledon në korrik dhe më pas në U.S Open më 11  shtator.

Në ndeshjen e tenisit ata janë ulur pranë, bisedonin me njeri-tjetrin dhe brohorisnin të entuziazmuar. Përveç se në ndeshjet e tenisit ata janë parë së bashku edhe në festën në Boom Boom Room pas Met Gala-s në New York. Madje një dëshmitar ka thënë se Sienna dhe Bennett kanë qëndruar gjithë natën bashkë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje