Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sidrit Bejleri humb një njeri të shtrenjtë

Sidrit Bejleri humb një njeri të shtrenjtë
November 05
10:29 2016

Këngëtari Sidrit Bejleri është duke kaluar momente të vështira pasi  ka humbur një pjesëtar të familjes.

Babai i tij, Himeti, është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme. Këngëtari i njohur e ka komunikuar lajmin në faqen e tij në Facebook duke u kërkuar një lutje ndjekësve të tij për të atin.

“Miq e dashamirës, do të doja vetëm një lutje me shpirt nga ju, sepse nuk dihet se kujt ia pranon Zoti Fuqiplotë lutjen!
Zoti e mëshiroftë Himet Bejlerin!
Zoti qoftë i kënaqur me të!
Zoti e bëftë nga banorët e xhenetit! Amin!
Lamtumirë Bab’!”- shkruan Sidriti në Facebook./Blitz.al/

Shperndaje