Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Siç NUK e prisnim! Armela dhe Damiano të BB9 sërish bashkë

Siç NUK e prisnim! Armela dhe Damiano të BB9 sërish bashkë
September 09
22:18 2017

Që pasi mbaroi edicioni i fundit i “Big Brother” u pa se Armela dhe Damiano nuk do të ishin më bashkë pasi që të dy kishin aspirata të tjera për të ardhmet e tyre si dhe gjërat nuk po shkonin aq mirë sa brenda shtëpisë.

Pas ndarjes, ata nuk patën më kontakte me njëri-tjetrin dhe gjatë verës nuk patëm asnjë informacion që dyshja mund të kishte ende ndonjë kontakt.

Këto ditë, Damiano ka ardhur në Shqipëri për të regjistruar klipin e tij të parë dhe gjejeni çfarë: sot po darkon me Armelën.

Të dy kanë postuar nga i njëjti restorant, çka na bën të dyshojmë se diçka po ndodh mes tyre…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje