Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si “Romeo dhe Xhuljeta”, Devis Muka e bashkëshortja e tij bëjnë premtimin në romantik në Verona!

Si “Romeo dhe Xhuljeta”, Devis Muka e bashkëshortja e tij bëjnë premtimin në romantik në Verona!
March 18
19:12 2018

Jemi mësuar ta shohim Devin gjithnjë nën petkun e atij personazhi që dhuron pozitivitet duke bërë të tjerët për të qeshur sepse këtë profil ai mban edhe në moderimin e “Fiks Fare”.

Por duket se anën romantike të tij, mund ta nxjerrë në pah vetëm bashkëshortja Nertila ose Nerti siç e thërret Devi e që ne e zbuluam nga “arratisja” romantike që ata kanë bërë në Verona, duke kyçur me dryn dashurinë e tyre të përjetshme në shtëpinë e Xhuljetës së Shekspirit në Verona, aty ku të gjithë të dashuruarit bëjnë simbolokisht premtimin për dashuri të përhershme.

Fotot nga çastet që kanë kaluar së bashku, Devi dhe Neri i kanë shpërndarë në rrjetet e tyre sociale ku siguirsht kanë marrë komente nga më positivitet.

E me të vërtetë, ku ka si dashuria që i bën njerzit veçse më të bukur? /Blitz.al/

Komento

Shperndaje