Blitz

 Breaking News

Si “pa dashje”, Majk zbuloi se ka shkuar me disa femra nga estrada shqiptare!

Si “pa dashje”, Majk zbuloi se ka shkuar me disa femra nga estrada shqiptare!
November 06
17:16 2019

Sapo është lancuar projekti më i ri nga Majk dhe Capital T, kënga me titull “HALA“.

Ndër të tjera, për tekstin që janë kujdesur po vetë reperat, Majk dëgjohet të thotë: “tu i zon femnat ma t’mira në estradë”. Pra, Majku që rri urtë e butë paska fjetur jo me 1,2,3, por shumë femra të estradës shqiptare, madje ato më të mirat, sipas Majk. Nejse nejse, dëgjoni këngën:

Share