Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si kanë qenë yjet e Hollivudit në shkollë të mesme? Ja çfarë thonë mësuesit

June 07
23:41 2016

Kanye West

Kanye West
Picture 1 of 9

Mësuesja e Kanye ka thënë: “Kanye West ishte një nga më të famshmit e shkollës. Nëna e tij jepte teorinë e muzikës në shkollë dhe ai një ditë këmbënguli që do të bëhej reper i njohur. Ai ishte kokëfortë dhe një student i mirë”. Një grua tjetër ka thënë se e dinte Kanye-n mësues kimie në shkollë të mesme. Madje ajo tha se ai ishte një njeri shumë i mirë, i zgjuar dhe i respektueshëm.

Shumë prej yjeve të Hollivudit janë të qeshur, joshës dhe kanë një numër të madh fansash. Por shumë pak prej tyre njihen për jetën që kanë bërë dhe si kanë qenë përpara se të bëheshin të famshëm. Disa mësuese dhe ish-kolegë të yjeve të Hollivudit kanë vendosur të flasin në media për të vërtetën se si kanë qenë ata në shkollë. Duke filluar nga Leonardo DiCaprio  dhe Kesha, te Mariah Carey dhe Lady Gaga.

Komento
Etiketimet
Shperndaje