Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si e ndryshoi “Ajo” Brunon?

May 03
17:46 2016

Kënga e re e Brunos “Ajo” ka bërë shumë bujë.  Kudo flitet për “Atë”. Kush ishte “Ajo”? Cfarë i bëri “Ajo” Brunos? Pse “Ajo”? Këto ishin disa pyetje që bën kurioz fansat dhe mediat pas publikimit të këngës.

Vetëm pak ditë pas publikimit të klipit, shohim një tjetër Bruno. Pak minuta më parë ai ka postuar  në Instagram një foto ku shihet qartë ndryshimi i look-ut të tij.  Këngëtari është shfaqur me një tjetër model flokësh nga ç’ishim mësuar ta shihnim më parë. A ka qënë “Ajo” shkak për këtë look apo thjesht Bruno mendoi se ishte koha për ndryshim? Këtë nuk e dimë. Ne dimë që Bruno me look-un e ri është bërë shumë seksi.

Bruno

Etiketimet
Shperndaje