Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si e festuan personazhet e Hollywood-it “Ditën e Falënderimeve”

Si e festuan personazhet e Hollywood-it  “Ditën e Falënderimeve”
November 25
11:13 2016

“Dita e Falënderimeve” është ndër festat që festohet më së shumti në botë pasi vlerësohet si një nga ato ditët kur falënderojmë njëri- tjetrin dhe jetën për gjithçka kemi.  Kjo ditë karakterizohet nga një ndjenjë mirënjohjeje dhe pozitiviteti. Personazhet e njohura të Hollywood-it kanë përcjellë përmes postimeve në rrjete sociale mesazhe lidhur me këtë festë dhe na kanë treguar se në ditë të tilla qëndrimi me familjen është padyshim mënyra më e mirë për të festuar.

Disa të famshëm, si Gwyneth Paltrow, Christie Brinkley dhe Kylie Jenner, ishin ndër të parët që e nisën festën duke darkuar me miqtë dhe familjen në tryeza të mbushura me ushqim. Disa të tjerë si Dwayne Johnson dhe Eva Longoria kanë  rikthyer në memorie foto familjare nga e kaluara. Të tjerë personazhe, si Shakira dhe Kristen Chenoweth, kanë falënderuar partnerët e tyre për gjithë dashurinë që u kanë dhuruar./Blitz.al/

Getting things ready for #Thanksgiving… So much to be grateful for!!! #alwaysbethankful

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Here is to reunions, togetherness, family, and love love love. Happy thanksgiving eve, everyone. Love, gp

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

us at thanksgiving dinner tomorrow like ..?

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

Y por el amor y la familia / And thanks for love and family!

A photo posted by Shakira (@shakira) on

Happy Turkey Day everyone! ❤️❤️❤️

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Komento
Shperndaje