Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si e festoi aktorja e famshme ditëlindjen? Me një foto nudo në Instagram

Si e festoi aktorja e famshme ditëlindjen? Me një foto nudo në Instagram
July 03
13:28 2019

Nëse do na kishit thënë që aktorja e cila luajti këtë rol, ose më saktë këto dy role, në filmin e njohur “Kurthi i Prindërve”:

Do ta festonte ditëlindjen e 33-të me një foto nudo në Instagram, me siguri nuk do ta besonim. Por me siguri do të besonim që Cady nga “Mean Girls” ndoshta mund ta bënte diçka të tillë:

Po flasim për Lindsay Lohan sigurisht, e cila zgjodhi pikërisht të bënte këtë postim në profilin e saj në Instagram:

Të shoqëruar nga një emoji i një dhurate dhe një torte me qiri, që me siguri do të thtoë se ajo është vetë dhurata në këtë ditëlindje. Dhe në fakt, pavarësisht problemeve që ka pasur kohët e fundit, sidomos me debatin publik me ish-shoqen e saj Paris Hilton, Lindsay duket se po jeton një periudhë të mirë të jetës. Prej disa kohësh aktorja është zhvendosur në Mykonos, Greqi, ku dhe ka hapur një biznes të sajin dhe ka realizuar dhe një program televiziv.

Dhe meqë ra fjala, sot është e mërkurë dhe siç dihet të mërkurave vishet rozë.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje