Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si e bija, ashtu edhe e ëma. Poza provokuese e mamasë së Rita Orës

August 18
18:37 2016

Tashmë jemi mësuar që ta shohim Rita Orën me veshje nga më të ndryshmet e nga më provokueset, saqë lajme të tipit “Rita Ora provokon me …” nuk janë më habi për ne.

Këtë herë është mamaja e saj, Vera Ora, që ka habitur të gjithë me format  dhe me pozat e saj.

Ajo ka postuar në Instagram një foto ku tregon hiret e saj, buzë një pishine, me bashkëshortin Besnik Sahatçiu dhe shkruan: “Vetëm Zoti e di se çfarë po mendon Nick-u”.

Po ç’mund të mendojë  Nick-u kur përballë ka gruan e tij shumë seksi? /Blitz.al/

 

 

Etiketimet
Shperndaje