Blitz

 Breaking News

Si do të zgjoheshin të famshmet shqiptare po të ishin personazhet e “Disney”-t?

April 21
15:46 2016

Mulan vs Adrola Dushi

Mulan vs Adrola Dushi
Picture 2 of 9

Princeshat e “Disney”-t i kanë tashmë sozitë e tyre në Shqipëri. Ndoshta nuk i kishit menduar ndonjëherë kështu, të sapozgjuara nga gjumi, pa make up dhe filtra Instagrami, por ja që ndodh. Nëpërmjet krahasimeve me personazhe të animuar, imagjinoni se me kë do të ngjanin emrat femërorë të showbiz-it shqiptar. Duke ju sjellë një version ndryshe, të freskëta,  mëngjesore (përveç Ursulës), shfletoni galerinë dhe shihni se me kë do të ngjasonin disa nga figurat femërore shqiptare nëse do të ishin personazhe në filma vizatimorë.

Share