Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si do të duket Mila Kunis pa make up në kopertinën e “Glamour”?

July 06
19:03 2016

Mila Kunis do të jetë në kopertinën e revistës “Glamour” në muajin gusht. Ajo ka zgjedhur të pozojë pa make up, thjesht natyrale.

Përpara se të bënte setin fotografik ajo ka thënë: “Unë nuk përdor shumë make up, madje as flokët nuk i laj çdo ditë. I përgëzoj femrat që zgjohen 30-40 minuta para për të bërë grimin dhe mendoj se kjo është një gjë e bukur. Por unë nuk jam një ndër këto femra”.

Aktorja përdor vetëm serumin e fytyrës dhe kremin e syve, të njëjtën gjë ka bërë edhe kur ka bërë setin për “Glamour”. Edhe pse natyrale, Mila ngelet përsëri një ndër femrat më të bukura.

mila-kunis-glamour-magazine-cover-lead

Etiketimet
Vip
Shperndaje