Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si do të dukej Michael Jackson sot pa operacionet plastike

Si do të dukej Michael Jackson sot  pa operacionet plastike
April 14
15:02 2016

mj-2008

Disa vite  më parë, Daily Mail është përpjekur për të përcaktuar se si do të dukej  mbreti i popit, Michael Jackson në qoftë se nuk do të kishte bërë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë. U morën fotot e vjetra të Michael-it  dhe nëpërmjet teknologjisë doli rezultati më sipër.

Ai e filloi në mënyrë modeste – një operacion për një hundë tjetër, dhe përfundoi duke bërë 100 ndërhyrje.  Më vonë,  dëshpërimisht u përpoq të riparonte dëmin e bërë nga operacionet e panumërta,  injeksionet e botokset e dështuara. Michael Jackson është shembulli më i keq i operacioneve plastike. Për rreth 30 vjet kaloi duke u përpjekur të arrinte idenë e perfeksionit. Disa thonë se ai donte të zhdukte ngjashmërinë që kishte me babanë e tij të urryer. Michael u nda nga jeta për shkak të një ataku kardiak. Mendohet se  shkak  i vdekjes së tij është  doktori personal i cili i dha një dozë të madhe ilaçesh.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment