Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi
June 01
18:24 2016

Listës së VIP-ave që përdorin të ardhurat e koncerteve për të mbushur arkat e organizatave të bamirësisë i është shtuar edhe Justin Bieber.

Burime pranë këngëtarit kanë thënë së Bieber ka dhuruar plot 700.000$ të fituara nga “The Purpose Tour” për bamirësi në organizata të ndryshme.

“The Purpose Tour” është turneu i tretë ndërkombëtar i këngëtarit kanadez dhe është në mbështetje të albumit të tij të 4-t. Deri tani turneu ka mbledhur shuma të konsiderueshme pasi një biletë normale kushton minimalisht 340$.

.

Etiketimet
Shperndaje