Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shtohet familja e Angela Martinit, ky pjesëtar i ri është shumë simpatik…

Shtohet familja e Angela Martinit, ky pjesëtar i ri është shumë simpatik…
April 27
17:21 2017

Surprizat nuk kanë të sosur për modelen me origjinë shqiptare, Angela Martini. Ajo na ka prezantuar me pjesëtarin më të ri të familjes së saj, ai quhet King dhe është një qenush shumë simpatik.

“Njihuni me pjesëtarin më të ri të familjes sonë. Ai quhet King dhe është një vogëlush shumë simpatik”, – shkruan modelja seksi në këtë video që ka postuar në rrjetet sociale.

Pak ditë më parë, Martini ka marrë një dhuratë shumë të bukur nga i dashuri i saj, Dragos Savulescu. Miliarderi rumun i ka dhuruar asaj një makinë që ishte dashuri me shikim të parë për Martinin./Blitz.al

Meet our new family member!!! His name is King, the cutest little boy! ? #teacupyorkie

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Komento
Shperndaje