Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpërthen Vildane Zeneli

Shpërthen Vildane Zeneli
March 10
16:33 2016

Vildane Zeneli ka shpërthyer me postimet në Snapchat dhe Instagram, ditët e fundit.
Në cdo foto, ajo shfaq të pasmet e saj duke i komplimentuar dhe duke pritur komplimenta edhe nga ndjeksit e saj. Në fotot e postuara në Instagram Vildane shkruan:       ” Bitches, i kam origjinale”.
Por këto “bomba” nuk mund të mungonte pa i hedhur edhe në Snapchat. I hedh në Snapchat për të vërtetuar se ajo nuk përdor photoshop. Në viedot në Snap, Vildane tregonte të pasmet dhe gjoksin e saj duke qëndruar në pozicione sensuale.Vildane Zeneli ju drejtohet ndjekësve të saj me një fjalor vulgar, ajo thotë: ” Në video nuk bëj dot photoshop,shikoni sa të bukura i kam b*thët. Ju jeni K*cka dhe më keni inat” ka shkruar Vildania e cila njihet për fotot e saj seksi në rrjetet sociale. Këtë here rëndësi për të ka  patur që ti tregojë publikut, që nuk përdor photoshop. Vildane gjithmonë kërkon vëmëndje duke ekspozuar format e saj por këtë herë mendojmë se e ka kaluar masën.

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment