Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpërthen Majk: E bëra të famshme atë k***ë!

Shpërthen Majk: E bëra të famshme atë k***ë!
November 04
10:36 2016

Reperi shumë i përfolur Majk ka postuar pak minuta më parë në Insta Stories një mesazh shumë të rëndë. “E bëra të famshme atë k***ë”, – shkruan reperi i hitit “Dashni”.

Nuk e dimë për kë e ka këtë mesazh, por duket qartazi që ky person e ka mërzitur shumë reperin e Babastars. Kohët e fundit ai është përfolur për ndarjen nga modelja Majlinda Zeka. Bukuroshja Zeka nuk ishte e njohur më parë për publikun, (ndonëse shumë simpatike) mos ndoshta Majk e ka për të këtë mesazh?

Dhe një tjetër pyetje që shtrojmë, nëse e ka për Majlindën, çfarë të ketë bërë vallë ajo që e ka acaruar kaq shumë djaloshin më të kërkuar të momentit?/Blitz.al

 

Komento
Shperndaje