Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpërthen Fjolla Morina: Adelina Ismaili, ti e nise vallen e prostitucionit

Shpërthen Fjolla Morina: Adelina Ismaili, ti e nise vallen e prostitucionit
March 29
17:46 2017

Këngëtarja Adelina Ismaili ka dhënë pak ditë më parë një intervistë për mediat kosovare, ku ka folur rreth shtatzënisë, karrierës, familjes dhe gjithçka rreth jetës së saj private. Ndër të tjera, Ismaili ka thënë se për djalin e saj nuk do të donte kurrë të merrej me showbiz, pasi ky mjedis e ka shkatërruar këngëtaren.

Por duket se pas intervistës së Adelinës ka ardhur edhe reagimi i një prej kolegeve të saj. Fjolla Morina ka shpërthyer ashpër kundër Ismailit, duke e quajtur prostitutë.

Nga ana tjetër, Fjolla i ka sugjeruar koleges së saj të mos ketë kaq mllef, pasi ai nuk i bën mirë as asaj, as fëmijës së saj.

Nuk e dimë nëse Adelina do të reagojë kundrejt këtij konstatimi, që për hir të së vërtetës është shumë i fortë./Blitz.al

Image may contain: text

Komento
Shperndaje