Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpat Kasapi feston 32-vjetorin, por nuk po e beson as vetë…

Shpat Kasapi feston 32-vjetorin, por nuk po e beson as vetë…
May 01
10:05 2017

Këngëtari Shpat Kasapi jo vetëm në mendjen e publikut, por edhe në mendjen e tij do të ngelet gjithmonë ai djali i ri i cili vetëm buzëqesh dhe lëviz në skenë sikur të ishte një fëmijë.

Vetë Shpati ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram tortën e tij të ditëlindjes duke u kujtuar atyre se sot feston 32-vjetorin. Mirëpo në një tjetër postim ai ka shkruar se ndihet sikur të ishte 18 vjeç.

Në fakt, nuk ka faj Shpati, edhe neve më i vogël na duket dhe besojmë se i tillë do mbetet gjithnjë për publikun e tij, djaloshi lozonjar që përçon pozitivitet.

Edhe 100 të bëhesh Shpat! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje