Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpallen performuesit në “Victoria’s Secret Fashion show”!

Shpallen performuesit në “Victoria’s Secret Fashion show”!
November 01
17:15 2016

Një nga eventet më të përfolura e më të rëndësishme të modës në Hollywood është sfilata e famshme e “Victoria’s Secret Fashion show”.

Aty jo vetëm që prezantohen koleksionet e reja, por performancat magjike ndezin skenën. Të tilla performanca kanë qenë ato të Rihanna-s, Kanye West, Nicki Minaj etj.

Këtë vit, “Victoria’s Secret Fashion show” do të jetë akoma më e paparë sepse Lady Gaga, Bruno Mars dhe The Weeknd do të ngjiten në skenë për të performuar. Ditën e sotme u përfol se do të ishte Beyonce ajo që do të ngjitej në skenë e do të performonte sa të donte, por mesa duket ajo e ka refuzuar këtë ofertë.

Gjithsesi, besojmë se “VS Fashion show” do të jetë një spektakël i vërtetë. /Blitz.al/

 

cwluoepweae8eyy

Shperndaje